Víte, jak ušetřit prostor v malé koupelně?

Malá koupelna nepředstavuje žádný velký problém, přece je to jen místnost, ve které se připravujete, myjete a tudíž není třeba mít nějaký extra velký prostor. Pokud máte velkou koupelnu, určitě má své plusy a výhody a prostor v ní se dá perfektně využít. Nesmíme však zapomínat na to, že i malé koupelny se dají skvěle využít a pro vaše potřeby budou naprosto dostačující.

Jak zařídit malou koupelnu?

Malé koupelny mají své kouzlo
Zařízení malé koupelny

Možností, jak zařídit menší prostor koupelny máte hodně, například správná kombinace barev, vzorů a světla udělá s vaším prostorem hotové zázraky. Vaše koupelna bude působit opticky větší, ale hlavně zajímavě. Je však velmi důležité abyste věděli s jakými barvami a vzory je třeba se zahrávat, nejlépe vám s tím budou umět poradit odborníci, který se takovým věcem věnují. Pokud však můžeme poradit, určitě třeba jít do světlejších barev v kombinaci s jednoduchými vzory a zvažte osvětlením zrcadla, toto jsou tři základní věci, které dokáží opticky zvětšit i malé koupelny. Pojďme se ale podívat na případ, že chcete mít v malé koupelně i vanu i sprchový kout, avšak prostor vaší koupelny vám to moc nedovoluje. V tomto případě, se dá s lázeňskou pohrát způsobem, že ji rozdělíte na část, ve které se provádí sprchování a koupání a na část, která slouží k přípravě. Ptáte se jak? No prostě, vanu a sprchový kout dáte k sobě, tedy před vanu nainstalujete sprchovou hlavici, a oddělíte to od prostoru pro přípravu sklem. Jak jednoduché a přitom tak moderní. V současnosti se právě takové řešení koupelen dostává do obliby klientů.

Spíše myslete na kvalitu, jak na velikost

Jak jsme již říkali, na velikosti koupelny nezáleží, protože velké, ale i malé koupelny představují prostor, se kterým se dá pracovat, což je však důležitější je to, abyste do koupelny nakupovali jen kvalitní materiál, ať už se jedná o sanitu, obklady , prostě vše co se nachází v koupelně mělo by být vyrobeny z kvalitního materiálu. Pokud máte zájem o kvalitní doplňky a kvalitní zařízení do koupelny, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://www.sconto.cz/.