Moderný fitness náramok je nielen štýlový, ale aj praktický!

Fyzická aktivita je niečo, čo nás častokrát rozdeľuje na dva protipóly. Sú takí, ktorí sa jej vyhýbajú míľovými krokmi, majú sedavé zamestnanie a v súkromnom živote takisto skôr preferujú menej náročné fyzické aktivity. Na druhej strane sú tu však tí, ktorí šport doslova potrebujú a vyhľadávajú ho pri každej možnej príležitosti. Výrobcovia športových potrieb každoročne prichádzajú s inováciami, ktoré ľudí motivujú sa viac hýbať. Fitness náramok je v tomto prípade skvelým pomocníkom pre športových nadšencov, no častokrát môže motivovať k zvýšenému pohybu aj tých menej aktívnych. Prečítajte si o tom, prečo by ste jeden fitness náramok rozhodne mali vlastniť. 

Fitness náramky sú malé inteligentné zariadenia

Fitness náramok ukáže tep aj počet krokov
Funkcie fitness náramku

Tento šikovný, malý a ľahký náramok je skutočnou pomôckou pre každého, kto chce vedieť, koľko kalórií počas dňa spálil pri bežných aktivitách, chce si odmerať počet prejdených krokov či zabehnutých kilometrov, alebo koľko hodín skutočne spal. Dokáže totiž monitorovať aj funkcie ako spánok a srdcový tep. Váš fitness náramok si môžete veľmi ľahko prepojiť s aplikáciou vo svojom mobilnom telefóne. Na základe prenesených údajov z vášho šikovného náramku aplikácia poskytne vyhodnotenie, v ktorom môžete vidieť aj históriu svojich športových aktivít. Aplikácie sú dnes už naozaj prepracované a spravidla má každý výrobca svoju. Jednoducho si ju stiahnete do svojho telefónu, spárujete svoj fitness náramok s mobilom a môžete začať naplno športovať.

Motivácia k pohybu je hlavným cieľom fitness náramku

Vybrať si ten správny fitness náramok nie je ľahké. Na trhu je totiž obrovské množstvo výrobcov, ktorí predávajú náramky s obmedzenými funkciami. To, že náramok nefunguje podľa predstáv, nás častokrát môže odradiť od pohybovej aktivity. Ubezpečte sa preto, že vami vybraný fitness náramok disponuje všetkými funkciami, ktoré by mal mať. Platí, že čím viac funkcií, tým vyššia cena. Niektoré sú natoľko inteligentné, že vás pri dlhom sedení upozornia vibrovaním na potrebu pohybu. Iné zase upozornia na potrebu napiť sa. Váš fitness náramok by mal byť vašim sprievodcom počas bežných pracovných dní. Dá sa využiť v práci, škole i vo voľnom čase. Navyše poskytuje skvelý prehľad o tom, čo ste pre svoje zdravie za posledné dni urobili.

Hľadáte ideálny fitness náramok? Zistite viac o tom, ako si vybrať ten správny a kliknite na webovú stránku https://smartmagazin.sk/.