Máte problém so zadnicou? Nezanedbajte tento problém

Máte problém so sedením, s určitými pohybmi, či pri vykonávaní veľkej potreby sa skutočne trápite? Problémy súvisiace s análnym otvorom rieši proktológ Bratislava. Aj keď mnoho ľudí takéto vyšetrenia odmieta, prípadne odďaľuje čo najdlhšie, nie je to riešením a aj v tomto prípade platí, čím skôr tým lepšie.

Čím sa proktológ zaoberá?

Proktológ Bratislava má svoj postup práce
Hlavná úloha proktológa v Bratislave

Ako sme už v úvode tohto článku načrtli, proktológ Bratislava sa zaoberá problémami súvisiacimi s análnym otvorom. Ide o ochorenia ako sú napríklad hemoroidy, análne trhliny, perianálna trombóza, kožné duplikatúry, análne polypy, perianálne bradavice, ale aj obyčajné análne svrbenie, ktoré môže do budúcna priniesť mnoho problémov. Liečba týchto problémov je u každého človeka iná, dôležitým faktorom pri určení liečby je štádium v akom sa ochorenie nachádza. Niektoré z týchto vyšetrení, podľa toho v akom štádiu sa nachádzajú si vyžadujú alebo nevyžadujú chirurgické ošetrenie.  Toto všetko sú oblasti, ktoré zastrešuje proktológ bratislava a ak máte takéto nejaké problémy, určite vám odporúčame takéto problémy riešiť čo najskôr, pretože čím skôr sa rozhodnete problém riešiť, tým si viete ušetriť mnoho ďalších vyšetrení, alebo aj urýchliť liečbu.

Kedy by ste mali navštíviť proktológa?

Odpoveď na túto otázku je viac než jasná a proktológa by ste mali navštíviť ihneď, ak sa vám začne zdať, že niečo nie je s vaším análnym otvorom v poriadku. Veľa ľudí sa takéhoto vyšetrenia stráni, pretože majú pocit, že ide o veľmi intímne a nepríjemné vyšetrenie. Áno, súhlasíme, že ide o intímne vyšetrenie, avšak čím neskôr proktológa navštívite, tým viac nepríjemnejšie a možnože aj bolestivejšie vyšetrenie vás čaká. Preto vám odporúčame, tak ako pri návšteve akéhokoľvek iného špecialistu, absolvovať prehliadku hneď ako máte pocit, že niečo nie je v poriadku. Váš strach z tohto vyšetrenia môže eliminovať napríklad príjemný prístup lekára, kvalitné poskytnuté služby a podobne. Kvalitný proktológ Bratislava spraví veľa vo vašom vyšetrení, odzrkadlí sa to najmä na vašej spokojnosti. Kvalitný proktológ je lekár, ktorý ma ku každému pacientovi individuálny prístup, dokáže pochopiť jeho nepríjemné pocity a najmä rieši vašu situáciu a problém bezodkladne, bez zbytočného dlhého čakania. Ak máte záujem o kvalitného proktológa, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.proctocare.sk/.